Golub-Dobrzyń

Usługi fotograficzne

Jeśli szukasz osoby, która wykona usługi fotograficzne w Golubiu Dobrzyniu, to świetnie trafiłeś! Wykonuję sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, sesje okolicznościowe w Golubiu Dobrzyniu i nie tylko


Sesje zdjęciowe w Golubiu-Dobrzyniu

Profesjonalny fotograf to artysta, który potrafi znaleźć piękno tam, gdzie inni go nie dostrzegają. Dzięki pomocy swojego sprzętu jest w stanie uchwycić najlepsze momenty wydarzeń rodzinnych, a także podczas spontanicznych sesji zdjęciowych w Golubiu-Dobrzyniu. Jestem fotografem z dziesięcioletnim doświadczeniem, który swoje szlify zbierał w czasach, gdy nie było jeszcze tak zaawansowanego sprzętu fotograficznego. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie lata pracy nie były stracone. Dzięki tym realizacjom poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, zobaczyłem tysiące pięknych uśmiechów i wyciągnąłem kolejne lekcje, które pomogły mi znacznie poprawić swój warsztat. Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa na każdą okazję, to jestem do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się ze mną, a ja przedstawię Ci swoją szczegółową ofertę!


Sesja Ślubna

Ślub to szczególny dzień dla wielu młodych par, które chcą wkroczyć w związek małżeński. Towarzyszy im stres i zdenerwowanie, a także ogromna radość z tego, że w końcu doczekali się swojej upragnionej daty. Fotografując przez wiele lat swojej pracy młodych ludzi, zauważyłem, że obiektyw aparatu jeszcze bardziej ich stresuje, a niektórych krępuje. Doświadczenie, jakie zdobyłem w szczególności w pierwszych latach fotografowania, pozwoliło mi nauczyć się odpowiedniego zachowania i robienia zdjęć w taki sposób, aby cały czas pozostawać niezauważonym. To najważniejsza umiejętność, jaką powinien posiadać każdy fotograf na wesele. Jeśli szukasz odpowiedniej osoby na to miejsce, to świetnie trafiłeś.

Jako fotograf ślubny z Goluba-Dobrzynia z wieloletnią praktyką wiem, w którym momencie chwycić za aparat i kiedy zrobić zdjęcie, aby było one niepowtarzalną pamiątką. Posiadam także stosowne zezwolenie na fotografowanie podczas liturgii, które wymagają niektóre parafie. Ponadto po zakończeniu mszy organizuję sesję ślubną w Golubiu-Dobrzyniu w plenerze. Uchwycenie tych niesamowitych momentów wymaga wiele wysiłku i czujnego oka. Jeśli poszukujesz profesjonalnego fotografa na ślub, to zapraszam do kontaktu! Każdą ofertę przygotowuje indywidualnie w zależności od zakresu prac i wymagań swoich klientów. Wybierając mnie, masz gwarancję najlepszych fotografii z tego szczególnego dnia!

Sesja Narzeczeńska

Oświadczyny to bardzo stresujący moment dla każdego mężczyzny. Bez względu na to, jakim by nie był twardzielem na co dzień, ich zorganizowanie wymaga wiele wysiłku i kreatywności. Później nadchodzi najważniejsza część całego wydarzenia, trzeba uklęknąć przed swoją wybranką. Już na samą myśl niejednemu mężczyźnie nogi samie uginają. Dlaczego więc nie uwiecznić tego wspaniałego dnia na zdjęciach? Jeśli jesteś zainteresowany sesją narzeczeńską i chcesz sprawić swojej wybrance niespodziankę, zapraszam do kontaktu. Razem zorganizujemy niesamowite wydarzenie, które zostanie Wam obojgu na długo w pamięci!

Sesja Rodzinna

Czasem jest tak, że jedno spojrzenie potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów. Niekiedy dotyk pobudza tak bardzo, że wszystko dookoła przestaje mieć znaczenie. Życie to zbiór wielu chwil, z których jedne pozostają na dłużej, a drugie na krócej w naszej pamięci. Niestety w większości zapominamy o nich, ale są sposoby, aby uwiecznić je na zawsze. Dzięki sesji rodzinnej sprawisz, że każda chwila pozostanie z Wami na wiele lat. Fotografią dziecięcą zajmuję się od wielu lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie należy ona do najłatwiejszych. W swojej ofercie mam sesje ciążowe, noworodkowe, a także z pierwszych urodzin. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni te wspaniałe chwile na perfekcyjnie dopracowanych zdjęciach, a na dodatek uporządkuje je wszystkie w rodzinnym foto albumie, to zapraszam do kontaktu!

Sesja Okolicznościowa - fotograf na komunię i chrzest

Pojawienie się dziecka na świecie to wspaniały moment dla obojga rodziców. Pierwszym świętem, jakie czeka na malucha, jest chrzest, czyli moment, kiedy zostaje dziecko włączone do grona wspólnoty Kościoła. Ta niezwykle podniosła chwila powinna zatem zostać uwieczniona na zdjęciach, aby w przyszłości można było wspominać te wspaniałe momenty. W swojej ofercie posiadam także sesje komunijne, które również wykonuję na zlecenia klientów. Ponadto mam zezwolenie na fotografowanie w kościele, które wymagane jest przez niektóre parafie. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, który uwieczni wszystkie wspaniałe chwile Twojego dziecka, skontaktuj się ze mną, a ja przedstawię Ci szczegółową ofertę!

Profesjonalna obsługa

Fotografią zajmuję się już 10 lat, zawsze korzystam z profesjonalnego sprzętu. Posiadam odpowiednie zezwolenia i zawsze przykładam się w 100 % do pracy.

Okazje

Uwielbiam fotografować śluby oraz robić zdjęcia rodzinne. Również wykonuję sesje ciążowe, okolicznościowe i narzeczeńskie. Kliknij poniżej i sprawdź więcej

Skontaktuj się

Cieszę się, że wpadłeś do mnie na stronę

Zajmuję się fotografią od 10 lat. Jest to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Używam zawsze profesjonalnego sprzętu. Będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić Waszą historię. Zapraszam do kontaktu.

Adres

Marcin Piekarczyk                             
Frelichowskiego 8/9,
87-140 Chełmża 

Tel: 603 195 663
E-mail: marcin.piekarczyk.fotograf@gmail.com