Brodnica

Usługi fotograficzne

Jeśli szukasz osoby, która wykona usługi fotograficzne w Brodnicy, to świetnie trafiłeś! Wykonuję sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, sesje okolicznościowe w Brodnicy nie tylko!


Sesje zdjęciowe w Brodnicy

Szukasz profesjonalnego fotografa, który swoją pracą uwieczni najlepsze momenty z Twojego życia? Przed Tobą najważniejszy dzień, jakim jest ślub z ukochaną osobą? Zajmuję się fotografowaniem od 10 lat. Przez ten czas zdobyłem ogromne doświadczenie, a także wiedzę niezbędną do robienia coraz to lepszych zdjęć. Oferuję najwyższej jakości usługi, w których znajdziesz między innymi sesje zdjęciowe w Brodnicy, a także możliwość ich zrobienia w innych częściach kraju. Fotografuję przy użyciu zaawansowanego sprzętu, dzięki czemu jakość zdjęć jest wręcz niesamowita. Jestem wielbicielem marki Canon i taki też sprzęt posiadam do dyspozycji. Jeśli poszukujesz fotografa w Brodnicy, który wykona dla Ciebie sesje zdjęciowe, to zapraszam do kontaktu! Oferty są dopasowywane indywidualnie do każdego klienta, w zależności od jego wymagań.


Sesja Ślubna

Ślub to dla większości ludzi jedyny taki dzień w życiu. Nie może więc w tym szczególnym okresie zabraknąć fotografa ślubnego. Nie bez powodu mawia się, że dobra fotografia ślubna jest jak dobry związek - łączy ona w sobie emocje i jakość. Zrobienie dobrego zdjęcia wymaga skupienia, perfekcyjnego warsztatu popartego wieloletnim doświadczeniem i czujnego oraz wrażliwego oka. Jako fotograf ślubny z Brodnicy, towarzyszę Tobie oraz najbliższej Ci osobie podczas mozolnych przygotowań, ekscytującej i stresującej ceremonii zaślubin oraz w trakcie hucznej zabawy weselnej. Do tego przeprowadzam plenerową sesję ślubną w Brodnicy, abyś miał najpiękniejsze zdjęcia to swojego szczególnego albumu.

Moim najważniejszym zadaniem jest zauważyć i uchwycić najlepsze momenty tego dnia, pozostając niezauważalnym. To ambitne wyzwanie, które z reguły przerasta debiutantów w tej branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także niezliczonej ilości zleceń na zdjęcia ślubne w Brodnicy, mam odpowiedni warsztat, aby zrobić to fachowo, jak na profesjonalistę z długim stażem przystało. Ponadto posiadam zezwolenia na wykonywanie fotografii w kościele podczas liturgii, które wymagane jest w niektórych parafiach. Głównie pracuję w Brodnicy i pobliskich miejscowościach. Jeśli jednak zainteresowałeś się moją ofertą, mieszkasz dalej, niż wykonuję swoją pracę, możesz się ze mną skontaktować i umówić szczegóły współpracy. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, dzięki któremu będę mógł pojawić się na Twoim ślubie.

Jeśli tak jak i ja stawiasz na jakość zdjęć, a nie ich ilość i poszukujesz odpowiedniego fotografa na swoją ceremonię, ale masz jeszcze wątpliwości, zapraszam do przeglądnięcia mojego portfolio. Z pewnością przekona Cię ono do mojej osoby.

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to niezwykłe przeżycie i doświadczenie przed czekającym parę ślubem. Nie masz na nią pomysłu? Nie wiesz, jak wszystko zorganizować? Pozwól, że się tym zajmę. Ty tylko mocno obejmij swoją ukochaną osobę i ładnie się uśmiechaj. To najprostsza rada, dzięki której Twoje obowiązki są ograniczone do minimum, a jedyne co musisz zrobić to mi zaufać. Sesjami narzeczeńskimi zajmuję się od kilku lat i wiem, co jest potrzebne, aby była perfekcyjnie przygotowana. Doświadczenie, które wcześniej zebrałem, owocuje niepowtarzalnymi zdjęciami, które każde z nich ma swój indywidualny urok i charakter. Również w swoim portfolio posiadam takie realizacje, a więc zapraszam do oglądania zdjęć i kontaktu ze mną!

Sesja Rodzinna

Utarło się powiedzenie, że z rodziną wyjść dobrze można tylko na zdjęciach. Oczywiście sam temu przeczę, ale zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Znajdziesz w niej między innymi fotografię dziecięcą w Brodnicy, która przeprowadzana jest w profesjonalnym studiu lub w plenerze. Ponadto oferuję sesję ciążową oraz noworodkową. Wszystkie te okazje są idealnym momentem, aby uwiecznić te szczególne dni w życiu rodziców. Jeśli chcesz zobaczyć, jak przeprowadzam sesje rodzinne w Brodnicy, to zapraszam do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w moim portfolio. Z pewnością pozwolą Ci szybciej podjąć decyzję o współpracy ze mną. Zapraszam także do kontaktu!

Sesja Okolicznościowa - perfekcyjne zdjęcia z komunii, chrztu i nie tylko

Szukasz fotografa, który świetnie sprawdzi się podczas sesji komunijnych lub w czasie chrztu? Moim atutem jest doświadczenie, lata pracy i bogaty warsztat połączony ze sprzętem najwyższej jakości. Mam wszystko to, czego profesjonalny fotograf potrzebuje, aby łapać wspaniałe ujęcia swoim aparatem. Dzięki zezwoleniu na robienie zdjęć w kościele masz pewność, że sesja komunijna będzie perfekcyjnie przeprowadzona. Potrzebujesz zdjęcia z chrztu? Również je wykonam, obrobię, a na końcu przekażę Ci w eleganckim fotoalbumie. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów współpracy ze mną, to zapraszam do kontaktu. Gwarantuję wysoką jakość nie tylko zdjęć, ale także usług!

Profesjonalna obsługa

Fotografią zajmuję się już 10 lat, zawsze korzystam z profesjonalnego sprzętu. Posiadam odpowiednie zezwolenia i zawsze przykładam się w 100 % do pracy.

Okazje

Uwielbiam fotografować śluby oraz robić zdjęcia rodzinne. Również wykonuję sesje ciążowe, okolicznościowe i narzeczeńskie. Kliknij poniżej i sprawdź więcej

Skontaktuj się

Cieszę się, że wpadłeś do mnie na stronę

Zajmuję się fotografią od 10 lat. Jest to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Używam zawsze profesjonalnego sprzętu. Będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić Waszą historię. Zapraszam do kontaktu.

Adres

Marcin Piekarczyk                             
Frelichowskiego 8/9,
87-140 Chełmża 

Tel: 603 195 663
E-mail: marcin.piekarczyk.fotograf@gmail.com